ABSURDO s.r.o. - absurdo.eu
VITIS DOVOLENKOVÉ NOVINKY

Datum přidání 29.07 2013

Španělský výrobce DENTAID nezahálí ani v létě (ačkoli by tomu mohlo vše díky své poloze nasvědčovat) a proto pro vás připravil zajímavé novinky u značky VITIS vč. dvou limitovaných edic, které jsou vhodné nejen na dovolené.

1. Cestovní kit VITIS GINGIVAL (vínová barva) obsahuje zubní kartáček Vitis Gingival soft, zubní pastu Vitis Gingival 15 ml a ústní vodu Vitis Gingival 30 ml.  http://www.absurdo.eu/detail/vitis-gingival-cestovni-kit-1/


2. Cestovní kit VITIS IMPLANT (čirá barva) LIMITOVANÁ EDICE obsahuje zubní kartáček Vitis Implant extrasoft, jednosvazkový kartáček Vitis Monotip 9mm délka vláken, zubní  pastu Vitis Gingival 15 ml a ústní vodu Vitis Gingival 30 ml.  http://www.absurdo.eu/detail/vitis-implant-cestovni-kit-limitovana-edice-1/


3. Cestovní kit VITIS WHITENING (vínová, čirá či zelená barva) LIMITOVANÁ EDICE obsahuje bělicí zubní pastu Vitis Whitening 100 ml, zubní kartáček Vitis Gingival soft a vzorek mezizubního kartáčku Interprox Plus.

http://www.absurdo.eu/detail/vitis-whitening-cestovni-kit-limitovana-edice-1/


4. Cestovní pouzdra vínová, zelená nebo čirá barva.

http://www.absurdo.eu/detail/vitis-cestovni-pouzdra--1/


Nespornými výhodami cestovních sad a pouzder je, že jsou opětovně uzavíratelná, bez vnitřních výlisků a jsou vyrobena z velmi pevného plastu - nehrozí tak poničení vnitřního obsahu. Do pouzdra se vejde např. Vitis Gingival zubní pasta 100 ml + zubní kartáček Vitis Gingival.

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce

Píšeme pro Vás

Možnosti plateb

Převodem

Dobírkou

Hotově

Novinky

16.02 2020

NOVÁ ZNAČKA V SORTIMENTU BOURNAS MEDICALS

  více info

16.02 2020

NOVINKA - WELLSAMIRROR pacientská vyšetřovací zrcátka č. 4

  více info

30.11 2019

NOVINKA - WELLSAMASK ústenky motiv PUNTÍKY

  více info

30.09 2019

NOVINKA  - VITIS BABY GELOVÝ BALZÁM + NÁVLEK NA PRST

  více info

28.03 2019

NOVINKY - ŘADA VITIS KIDS a VITIS JUNIOR

  více info