ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Menu
Menu

VITIS DOVOLENKOVÉ NOVINKY

Španělský výrobce DENTAID nezahálí ani v létě (ačkoli by tomu mohlo vše díky své poloze nasvědčovat) a proto pro vás připravil zajímavé novinky u značky VITIS vč. dvou limitovaných edic, které jsou vhodné nejen na dovolené.

1. Cestovní kit VITIS GINGIVAL (vínová barva) obsahuje zubní kartáček Vitis Gingival soft, zubní pastu Vitis Gingival 15 ml a ústní vodu Vitis Gingival 30 ml.  http://www.absurdo.eu/detail/vitis-gingival-cestovni-kit-1/


2. Cestovní kit VITIS IMPLANT (čirá barva) LIMITOVANÁ EDICE obsahuje zubní kartáček Vitis Implant extrasoft, jednosvazkový kartáček Vitis Monotip 9mm délka vláken, zubní  pastu Vitis Gingival 15 ml a ústní vodu Vitis Gingival 30 ml.  http://www.absurdo.eu/detail/vitis-implant-cestovni-kit-limitovana-edice-1/


3. Cestovní kit VITIS WHITENING (vínová, čirá či zelená barva) LIMITOVANÁ EDICE obsahuje bělicí zubní pastu Vitis Whitening 100 ml, zubní kartáček Vitis Gingival soft a vzorek mezizubního kartáčku Interprox Plus.

http://www.absurdo.eu/detail/vitis-whitening-cestovni-kit-limitovana-edice-1/


4. Cestovní pouzdra vínová, zelená nebo čirá barva.

http://www.absurdo.eu/detail/vitis-cestovni-pouzdra--1/


Nespornými výhodami cestovních sad a pouzder je, že jsou opětovně uzavíratelná, bez vnitřních výlisků a jsou vyrobena z velmi pevného plastu - nehrozí tak poničení vnitřního obsahu. Do pouzdra se vejde např. Vitis Gingival zubní pasta 100 ml + zubní kartáček Vitis Gingival.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

ABSURDO s.r.o.
Pod Altánem 9/105
100 00 Praha 10
IČ: 24127591, DIČ: CZ24127591

tel.: 777 269 454

info@absurdo.eu