ABSURDO s.r.o. - absurdo.eu
DENTAID - novinka na českém trhu dentální hygieny

Datum přidání 04.02 2012

DENTAID je španělská firma zaměřená na výrobu špičkových produktů pro ústní hygienu a parodontologii s vlastním výzkumným centrem. Řadí se tak mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru a je předním partnerem Evropské Federace pro Parodontologii (EFP). Jako první přišla s vědecky ověřeným využitím kombinace chlorhexidin diglukonátu a cetylpyridinium chloridu při antiseptických procesech v ústní dutině.

Významnou inovační roli sehrála v oboru mezizubních kartáčků (INTERPROX®). Prodloužená rukojeť pro lepší čištění v zadních, hůře dostupných mezizubních prostor, plastem potažený vodicí drátek a dvoubarvená vlákna (bílá indikující krvácivost, černá indikující ulpělý plak) zaručují vysoký komfort v péči o mezizubní prostory.

Zubní pasty a ústní výplachy jsou vhodné i pro pacienty, kteří mají alergii na lepek, jelikož neobsahují tento alergen. Toto je dalším důkazem, že společnost DENTAID je průkopníkem v pomůckách pro perfektní péči ústní hygieny.

Značka DENTAID má své zastoupení po celém světě, v ČR ji exkluzivně zastupuje společnost ABSURDO s.r.o.  www.dentaid.com

 

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce

Píšeme pro Vás

Možnosti plateb

Převodem

Dobírkou

Hotově

Novinky

23.02 2022

FORAMEN  - NOVINKA v naší nabídce

  více info

06.09 2021

Provozní doba mezi svátky

  více info

05.09 2021

Nové akční nabídky Září - Říjen jsou již k dispozici

  více info

05.09 2021

OD 1.10. ZMĚNA CEN ZA DOPRAVU

  více info

21.06 2021

Ukončení prodeje Perio Aid

  více info