ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Menu
Menu

Text na úvodní straně - registrovaní

  • Úvod
  • Text na úvodní straně - registrovaní

Mimořádné akční nabídky únor 2023

Níže si můžete stáhnout a seznámit se s  akčími nabídkami platnými na měsíce únor - pro zobrazení nabídek v pdf klikněte na obrázek zubu.
Akční nabídky leden/únor jsou i nadále v platnosti.


 

GC speciální nabídka - platné do 30. 6. 2023 

3M Espe speciální nabídka - platné do 31. 3. 2023

Akční nabídka leden / únor 2023

Níže si můžete stáhnout a seznámit se s  akčími nabídkami platnými na měsíce leden a únor - pro zobrazení nabídek v pdf klikněte na obrázek s nabídkami. 

!!! I NADÁLE MŮŽETE ZÍSKAT PRODUKTY ZDARMA K OBJEDNÁVKÁM !!! 

- nad 4 000 Kč vč. DPH získáte zdarma pacientské objednací kartičky v hodnotě 99 Kč
- nad 6 000 Kč vč. DPH získáte zdarma Vitis Orthodonic ústní výplach 500 ml v hodnotě 122 Kč

- nad 12 000 Kč vč. DPH získáte zdarma ordinační balení Perio.Aid Intensive Care 0,12% ústní výplach, 5 000 ml v hodnotě 990 Kč
 

 

 

 

 

 

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách, které by měly být uživatelsky příjemnější

Stránky ještě postupně dolaďujeme, pokud byste narazili na některé nefunkční části nebo by Vám nešlo přihlášení, prosíme informujte nás na info@absurdo.eu, či telefonicky na 773 229 463, 777 269 454


Opět máme v nabídce:

INTERPROX PLUS mezizubní kartáčky s velmi pevným, plastem potaženým drátkem a širokou škálou velikostí https://www.absurdo.eu/hledej/?retezec=interprox

a

PERIO.AID zubní gel a ústní výplachy s chlorhexidinem diglukonátu 0,12 % https://www.absurdo.eu/hledej/?retezec=perio+aid

 

 

 

MEDITRADE nitrilové, nepudrované rukavice vel. XS jsou opět skladem. Barva bílá.
Více na https://www.absurdo.eu/detail/meditrade-rukavice-nitril-nepudr-bile-xs/

 

 

FORAMEN - NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU

Foramen je španělská společnost specializující se na výrobu produktů v péči o zdravé zuby již od roku 1918. Díky více než stoleté tradici se řadí mezi špičku světových výrobců. Nabízí vysokou kvalitu výrobků jejich složení a provedení odpovídá nejnovějším trendům. Je to dáno obrovskými zkušenostmi, vlastním vývojem, testováním a spoluprací s mnoha významnými kapacitami ve svém oboru.  Působí ve více než 40 zemích světa.
    V nabídce máme zubní gely, zubní pasty, ústní vody, nitě´, flossery, softpick a vosk. Zubní gely jsou jak pro nejmenší "FORAMEN BABY gel" pro klidný růst prvních zoubků. Pro starší JUNIOR gely s jahodovou (500ppmF) či mentolovou příchutí (1 000 ppmF). Samozřejmostí jsou bělicí pasty s aktivním uhlím, či bělicí pasty pro citlivé zuby. Nabízíme i ústní výplachy. Výplach pro děti "FORAMEN PRE-BRUSHING", která indikuje množství plaku na povrchu zubu. Na tato místa se při čištění zubů, mělo více soustředit. Nemůže chybět výplach FORAMEN HYALURONIC s kyselinou hyaluronovou 0,12 % a chlorhexidin diglukonátem 0, 12% pro řešení parodontálních problémů. Speciální gel FORAMEN REPAIRING je určen pro hojení aftů a vřídků.
    Pro mezizubní prostory si můžete vybrat ze dvou nití, kdy jedna z nich je expandující a druhá obsahuje fluoridy a mám příjemnou mentolovou příchuť. Flosser Charcoal, nit natažená v mečíku obsahuje dřevěné uhlí z bambusu a má tak detoxikační, čistící a abrazivní vlastnosti.
FORAMEN SOFTPICKS je měkké gumové kónické a do oblouku zahnuté páratko.

Výrobky FORAMEN nyní za zaváděcí ceny najdete zde


 

VIVID SOFT rukavice nitril, BOURNAS MEDICALS
Opět máme naskladněny nitrilové rukavice VIVID SOFT s mikrotexturou a bez pudru. Vysoká odolnost proti roztržení a propíchnutí.
V nabídce různé barvy a velikosti. Více na https://www.absurdo.eu/kategorie/rukavice/

  

 

 

 

 

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

ABSURDO s.r.o.
Pod Altánem 9/105
100 00 Praha 10
IČ: 24127591, DIČ: CZ24127591

tel.: 777 269 454

info@absurdo.eu